Aperol Bus po raz kolejny rusza w letnią trasę po Polsce!
Aperol Bus po raz kolejny rusza w letnią trasę po Polsce!
News

Aperol Bus po raz kolejny rusza w letnią trasę po Polsce!

Kultowy Aperol Bus ruszył w trzeci tour po Polsce

24 maja Aperol Bus ruszył w trzeci tour po Polsce. Charakterystyczny, pomarańczowy foodtruck odwiedzi największe miasta i najważniejsze festiwale muzyczne by serwować kultowy Aperol Spritz.

Pomarańczowy bus marek Aperol i Gancia, poza serwowaniem najpopularniejszego drinka tego sezonu, czyli Aperol Spritz, promować będzie także kulturę aperitivo. Jest to tradycja luźnych spotkań w gronie przyjaciół, przy kieliszku lekkiego alkoholu i stole suto zastawionym przekąskami. To doskonały pretekst do wspólnego spędzania czasu czy popołudniowego odpoczynku od codziennych zajęć i obowiązków. W pomarańczowej strefie Aperol Busa każdy będzie mógł zasmakować życia w iście włoskim stylu: przy muzyce, grach i najmodniejszym, włoskim drinku Aperol Spritz. W tym sezonie poza Aperol Busem będziecie mogli spotkać również specjalnie przygotowany, rowerowy bar.

Aperol to kultowy, włoski produkt. Jego receptura jest niezmienna od samego początku produkcji, czyli od 1919 roku. To znany na całym świecie aperitif o unikalnym słodko-gorzkim smaku, będący połączeniem wyciągu z kilkunastu ziół, gorzkiej pomarańczy i rabarbaru. Najczęściej serwowany jest w połączeniu z prosecco Gancia, wodą gazowaną i plastrem pomarańczy, pod postacią koktajlu Aperol Spritz. To idealny drink na nieformalne spotkanie, rozpoczęcie przyjęcia czy po prostu jako miły przerywnik dnia. Gancia, to najstarsza, włoska marka produkująca wina musujące. Legitymując się ponad 165-letnią historią, stanowi esencję włoskiego ducha w stylowym wydaniu.

Wizyta Aperol Busa i rowerowej strefy barowej będzie doskonałą okazją do sprawdzenia, dlaczego Aperol Spritz jest  jednym z najpopularniejszych drinków w Europie.