Zaloguj się
ograniczona ilość

O firmie

Serwis KultoweAlkohole.pl powstał, aby ułatwić Ci dostęp do tej ekskluzywnej oferty alkoholi. W naszej ofercie znajdziesz  m.in. prestiżowe marki koniaków - Remy Martin; whisky - Balvenie, Glenfiddich, Grant’s oraz znakomitych polskich wódek - Żubrówka, Soplica, Bols – w różnych odmianach smakowych. Takie marki win, jak: Baron Phillippe de Rothschild, Taittinger, Joseph Faiveley, Miguel Torres, Concha y Toro zaufały nam od wielu lat

i są chlubą naszej kolekcji win ze Starego Kontynentu. Obok starych, znanych marek francuskich, włoskich

i hiszpańskich proponujemy wina wielkich producentów z Nowego Świata – m. in. Australii, RPA, Chile, Argentyny

i USA. Cieszą się one uznaniem koneserów i milionów amatorów wybornego wina. Wiele z oferowanych przez nas win to prawdziwe przeboje rynkowe.


KultoweAlkohole.pl to nie tylko znakomite produkty, to również profesjonalny i doświadczony personel, który chętnie pomoże Ci we właściwym wyborze. Dla naszych wymagających klientów oferujemy szereg usług związanych z przygotowaniem oryginalnego upominku. Poczynając od ciekawie opakowanych pojedynczych butelek, po wyszukane kosze z winem, markowym alkoholem uzupełnionymi miłym dodatkiem. Wspaniały wybór dla pracowników, klientów firmy, przyjaciół lub rodziny.

Płatności

Akceptowane formy płatności:


- Przelew za pośrednictwem serwisu www.przelewy24.pl;

Wysyłka

Klient może skorzystać z usług współpracującej ze Sprzedawcą firmy kurierskiej, która odbierze umówiony towar ze sklepu i dostarczy go do wskazanego przez Klienta w treści zamówienia miejsca dostawy. 

Koszty dostarczenia towaru przez firmę kurierską, które Klient ponosi oprócz ceny za towar, są podawane podczas składania Zamówienia w witrynie.

W przypadku odstąpienia od zakupu, należy wypełnić FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY, a następnie przesłać go do siedziby firmy.


Dane firmy

FRESZ S.A.

Ul. Sprzętowa 2,

10-467 Olsztyn
NIP 739-38-00-444