Zaloguj się
ograniczona ilość
Kup minimum 100 butelek wódki weselnej a otrzymasz 10% rabatu i darmową dostawę!
Kup minimum 100 butelek wódki weselnej a otrzymasz 10% rabatu i darmową dostawę!

Oferta weselna

Nie wiesz ile alkoholu będziesz potrzebował na weselu?

Chciałbyś, aby wszyscy goście zapamiętali je jako najlepsza imprezę w swoim życiu?

Poznaj naszą kompleksową ofertę weselną!Wesela zawsze wspominamy przez lata. Warto zadbać aby nasze własne wesele była najbardziej wyjątkową imprezą na jak najwyższym poziomie i aby goście byli w 100% zadowoleni. Doświadczenie naszego zespołu w zakresie organizacji imprez i logistyki dla dużych grup ludzi może w tym pomóc. Zapewniamy eleganckie i nowoczesne bary wraz z pełną obsługą w wykonaniu najlepszych barmanów i miksologów w Polsce.

Naszym głównym atutem jest jednak najbardziej kompletne i dopasowane do Twoich potrzeb portfolio największych marek alkoholowych na świecie w konkurencyjnej cenie. 

To Ty decydujesz, czy wybierzesz najlepsze polskie wódki – Żubrówkę, Soplicę lub Bolsa Platinum. Wolisz whisky? Szeroka gama smaków szkockich whisky Grant’s i Glenfiddich z pewnością Cię usatysfakcjonuje. Chcesz spróbować czegoś nowego? Jako drink powitalny możemy zapewnić włoski Aperol Spritz na bazie kultowego, włoskiego Aperolu i najlepszego prosecco marki Gancia. Wolisz lżejsze alkohole? Szeroki wybór szampanów, aperitifów i win z całego świata czeka właśnie na Ciebie i Twoich gości.Nie wiesz jednak jak policzyć ile alkoholu będzie potrzebne, aby zapewnić Twoim gościom najlepszą imprezę w życiu? Specjalnie dla Twojej wygody na naszej stronie stworzyliśmy specjalny kalkulator weselny, dzięki któremu precyzyjnie policzysz ile butelek wódki, whisky, wina, szampana i napojów będziesz potrzebować.

Sprawdź ile butelek kupić

Na wesele potrzebujesz

0.5L
0.7L
1L
0
Butelek
0
Butelek
0
Butelek

masz pytania?
Napisz - oddzwonimy

Rafał Misiak


tel. 601 447 455

Key Account Manager

Grzegorz Wielebski


tel. 601 571 248

Key Account Manager