Załoga Bols prezentuje: Bols Platinum Magma
Załoga Bols prezentuje: Bols Platinum Magma
News

Załoga Bols prezentuje: Bols Platinum Magma

Bols Platinum Magma jako nowy innowacyjny produkt

Marka Bols Platinum rozszerza portfolio i wprowadza na rynek limitowaną edycję Bols Platinum Magma. Ten innowacyjny produkt - filtrowany skałą wulkaniczną, pochodzącą z islandzkich wulkanów – trafił na sklepowe półki w październiku.


Bols Platinum to nowoczesna marka wódki, która już klika lat temu wyznaczyła nowe trendy, stając się pionierem filtracji mineralnej. Chcąc produkować najwyższej jakości wódkę, o najlepszym, łagodnym smaku, marka poszła o krok dalej. Bols Platinum Magma to pierwszy na polskim rynku produkt poddawany innowacyjnej metodzie filtracji skałami wulkanicznymi. W wyniku tego procesu, uzyskiwana jest wyjątkowa łagodność i doskonały smak wódki. Skała wulkaniczna wykorzystywana w procesie filtracji Bols Platinum Magma, pochodzi z lawy islandzkich wulkanów, gdzie jest ręcznie zbierana i starannie selekcjonowana.

Bols Platinum Magma to nie tylko wyjątkowa wódka. Marka nierozerwalnie łączy się ze światem męskich wyzwań, przygód i przyjaźni. Jak głosi nowa kampania komunikacyjna marki, której towarzyszy wprowadzenie na rynek Bols Platinum Magma - Załoga Bols: Odwaga. Emocje. Przyjaźń.