Warianty whisky Grant's w nowej odsłonie
Warianty whisky Grant's w nowej odsłonie
News

Warianty whisky Grant's w nowej odsłonie

Grants jedna z najstarszych i najbardziej utytułowanych marek

Grant’s, jedna z najstarszych i najbardziej utytułowanych marek w świecie szkockiej whisky, przygotowała na ten rok sporo niespodzianek. Od sierpnia ten wyjątkowy alkohol pojawił się w odświeżonych opakowaniach.


Za whisky Grant’s stoi wieloletnia, rodzinna historia. Ubiegły rok był jednak szczególną datą dla jej legendy i dziedzictwa. Marka celebrowała 60. urodziny swojego symbolu, czyli klasycznej trójkątnej butelki. Jednocześnie marka Grant’s obchodziła 130. rocznicę założenia przez Williama Granta, destylarni w Dufftown, która stała się początkiem imperium marki.

Ten rok również będzie obfitował w liczne wydarzenia. Już od sierpnia na sklepowych półkach whisky Grant’s pojawi się w zupełnie nowych opakowaniach. Nie oznacza to oczywiście, że marka porzuciła swój najbardziej charakterystyczny, trójkątny kształt butelki, zaprojektowany przez Hansa Schlegera w 1957 roku. Począwszy od odświeżonej formy opakowania przez grawery podkreślające wieloletnią historię rodziny Grantów aż po nowe etykiety w kształcie tarczy, wszystkie zmiany nadają butelkom opakowaniom elegancji i dostojności.