SPOTKANIE LEGEND
SPOTKANIE LEGEND
News

Teraz Ty też możesz stać się częścią tej diabelskiej drużyny! - konkurs SPOTKANIE LEGEND

Teraz Ty też możesz stać się częścią tej diabelskiej drużyny! Casillero del Diablo zaprasza do udziału w konkursie „SPOTKANIE LEGEND”! Zagraj na Old Trafford lub wygraj stoły do piłkarzyków, koszulki z Twoim imieniem i inne nagrody!

Co łączy wino Casillero del Diablo i Manchester United?

Wszystko zaczęło się w 2010 roku kiedy Manchester United wysłał list do siedziby głównej Concha & Toro w Santiago de Chile, mówiący o tym, że poszukują nowego „Diabła do swojej drużyny”. Od tego dnia rozpoczęła się współpraca między dwoma markami, które łączy coś więcej niż tylko Diabeł. Najwyższa jakość, wspólny globalny sposób patrzenia na świat i pasja, którą inspirują swoich konsumentów, stworzyły trwałą więź wykraczającą poza wyniki sportowe. 


Jak wygrać?

1. Kup dowolne wino Casillero del Diablo i zachowaj paragon.

2. Odpowiedz na pytanie konkursowe:

„Dlaczego to właśnie Ty powinieneś dołączyć do legendarnej drużyny i zagrać na Old Trafford?”

3. Zrób zdjęcie paragonu i wraz z odpowiedzią na pytanie konkursowe, wyślij swoje zgłoszenie MMS na numer 661 004 441 (wymagany smartfon z dostępem do Internetu w celu dokończenia rejestracji) albo wypełnij formularz na stronie: www.legendarnewino.pl/konkurs.

Czas trwania konkursu: 15.02. - 15.04.2021 r.

Opłata za wysłanie wiadomości MMS zgodnie z taryfą operatora. 

Zobacz wszystkie wina Casillero del Diablo

Regulamin konkursu dostępny jest pod linkiem https://legendarnewino.pl/wp-content/uploads/2021/02/Regulamin-konkursu-Spotkanie-Legend.pdfCasillero del Diablo - o marce

Wina Casillero del Diablo powstają w największej winnicy w Ameryce Łacińskiej Concha y Toro, mieszczącej się w Chile. Marka dostępna jest aż w 135 krajach i jest jedną z najczęściej nagradzanych marek win na świecie. Produkcją opiekuje się Marcelo Papa – jeden z najwybitniejszych chilijskich winiarzy.