Rajska Cytrusówka - poznajcie nowe smaki
Rajska Cytrusówka - poznajcie nowe smaki
News

Rajska Cytrusówka - poznajcie nowe smaki

Rajska Cytrusówka to nowość o różnych unikalnych smakach

Rajska Cytrusówka to nowa, innowacyjna marka słynąca z orzeźwiających połączeń, których siła tkwi w cytrynowym smaku.

Rajska Cytrusówka to linia wódek smakowych, która wprowadza w świat rajskich plaż oraz tworzy nastrój wakacyjnego relaksu. 

Do tej pory dostępne były takie smaki wódki smakowej Rajska Cytrusówka, jak: Cytryna z Mango, Cytryna z Grapefruitem oraz Cytryna z Limonką.

Wśród nowych smaków Rajskiej Cytrusówki pojawiły się: Cytryna z Marakują oraz Cytryna z Melonem.

Poznaj wszystkie smaki Rajskiej Cytrusówki

Cytryna z Mango


Cytryna z Mango stanowi idealne połączenie cytrynowego smaku ze słodyczą tropikalnego mango. Poczuj smak soczystego i niebanalnego mixu egzotycznych owoców oraz wysokogatunkowego alkoholu.

Cytryna z Limonką


Rajska Cytrusówka Cytryna z Limonką to jedno z najchętniej wybieranych przez konsumentów połączeń. Podwójnie cytrusowy smak wyróżnia się lekką kwasowością. 

Cytryna z Grapefruitem


Rajska Cytrusówka Cytryna z Grapefruitem powstała z połączenia dojrzałej cytryny oraz charakterystycznego smaku grapefruita. Rosnące w pełnym słońcu owoce tworzą wyjątkowy, egzotyczny mix. 

Cytryna z Marakują


Rajska Cytrusówka Cytryna z Marakują stanowi połączenie słodko - kwaśnego owocu marakui z orzeźwiającą cytryną. W wyniku otrzymujemy niezwykły, egzotyczny smak pozwalający spędzić chwile relaksu w doborowym towarzystwie.

Cytryna z Melonem


Rajska Cytrusówka Cytryna z Melonem stanowi orzeźwiający duet słodkiego melona i kwaskowej dojrzałej cytryny. Słoneczne połączenie, które idealnie sprawdza się podczas wieczorów w gronie przyjaciół.