wygraj wyjazd do Kalifornii! - konkurs win Dark Horse
News

Podążaj własną ścieżką i wygraj wyjazd do Kalifornii! - konkurs win Dark Horse

Dark Horse wygraj wycieczkę marzeń do Kalifornii

Dark Horse to wina dla prawdziwych odkrywców smaku. Powstają z najwyższej jakości winogron z winnic Kalifornii położonych w obszarze Sacramento i Doliny San Joaquin. Jednym z ulubionych wśród polskich konsumentów jest wielokrotnie nagradzany Dark Horse Sauvignon Blanc z wyczuwalnym aromatem cytrusów

W asortymencie znajdziecie również bogate w smaku czerwone wino Cabernet Sauvignon, eleganckie Chardonnay o charakterystycznym aromacie pieczonego jabłka i brzoskwini, wytrwane Dark Horse Merlot z nutą gałki muszkatałowej oraz doskonałe do owoców morza Rose.


Marka, chcąc przybliżyć swoją filozofię polskim konsumentom, zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym inspirowanym hasłem: „Podążaj własną ścieżką”. 


Z tej okazji do sklepów trafiły butelki win Dark Horse ze specjalną konkursową zawieszką w kształcie logo marki. Zawieszkę można dodatkowo wykorzystać w pracy konkursowej. - Zdaniem uczestników jest bowiem zrobienie zdjęcia ilustrującego hasło konkursu w ich własnej interpretacji. Zdjęcie można wykonać z wykorzystaniem logo załączonego do butelki lub dodać je później w aplikacji konkursowej. Pracę można przesłać bezpośrednio ze smartfona za pomocą formularza rejestracyjnego: Weź udział w konkursie.


Nagrodą główną w konkursie jest wycieczka dla dwóch osób do ojczyzny win Dark Horse - Kalifornii, a nagrodami dodatkowymi bilety na OFF Festiwal 2021 oraz zestawy win Dark Horse. 


Konkurs trwa do 30 listopada 2020r., a regulamin dostępny jest pod adresem: 

Regulamin konkursu.

Zobacz wszystkie wina Dark Horse.

Pomysłodawcą oraz organizatorem konkursu jest agencja interaktywna Open Gate. 

By wziąć udział w konkursie należy kupić wino Dark Horse oraz zachować paragon.