Piękny i Bestia drink na bazie Żubrówki Bison Grass
Piękny i Bestia drink na bazie Żubrówki Bison Grass
News

Piękny i Bestia: nowy, buzujący świeżością drink na bazie Żubrówki Bison Grass

Nowy Świeży Drink z Żubrówki Bison Grass

Piękny i Bestia to drink, który jest wyjątkowym połączeniem dwóch natur: lekkiego, pulsującego soczystością polskich sadów cydru i dzikiej bestii z serca Puszczy Białowieskiej – legendarnej Żubrówki Bison Grass. Ten wyjątkowy koktajl to idealna propozycja na letnie dni.


Piękny i Bestia to rewolucyjne spojrzenie na tradycyjny miks legendarnej, polskiej Żubrówki ze smakiem jabłka, tym razem w postaci lekko musującego cydru. Nowy drink na bazie Żubrówki Bison Grass, z pewnością zaintryguje fanów orzeźwiających połączeń smaków.Udowodni też, że nasza najpopularniejsza marka wódki, Żubrówka, jest idealną bazą do tworzenia wyjątkowych koktajli.

Łącząc dwa skrajne żywioły – pulsujący świeżością polskich sadów jabłkowy cydr, którego uosabia Piękny, i moc dzikiej, tajemniczej i nieokiełznanej Bestii prosto z serca Puszczy Białowieskiej, czyli Żubrówki Bison Grass, pozwala cieszyć się wyjątkowym smakiem tradycyjnych owoców. Siłą Pięknego i Bestii jest też prosty przepis, który każdy może odtworzyć u siebie w domu. Wystarczy w uzupełnionej lodem szklance połączyć jedną porcję Żubrówki Bison Grass, trzy porcje cydru, dosłodzić miodem lub syropem cukrowym wedle upodobań i to wszystko!