Innowacyjne nowości wódki Palace
News

Innowacyjne nowości wódki Palace

Palace Ziemniak z Orkiszem oraz Palace Ziemniak z Owsem

Marka Palace wprowadza na sklepowe półki dwa, zupełnie nowe i innowacyjne warianty : Palace Ziemniak z Orkiszem oraz Palace Ziemniak z Owsem.

Palace to ziemniaczana, polska marka wódki premium. Obecnie, ten segment naszego rynku zdominowany jest przez wódki na bazie spirytusu zbożowego. Jednak badania prowadzone  na przestrzeni ostatnich lat pokazują, że wódki ziemniaczane są coraz bardziej doceniane na polskim rynku*. Konsumenci częściej poszukują smaków nietuzinkowych, koneserskich i cenią zarówno niuanse smakowe, kunszt, jak i wyjątkowy charakter produktów. Podążając za tymi trendami, marka Palace rozwija linię swoich produktów o dwa innowacyjne warianty: Ziemniak z Orkiszem i Ziemniak z Owsem.


Palace Ziemniak z Orkiszem to wódka oparta na połączeniu spirytusu ziemniaczanego i orkiszu – jednego z najstarszych gatunków pszenicy. Charakteryzuje się ona łagodnym smakiem z lekką nutą słodyczy oraz subtelnym, zbalansowanym aromatem. Z kolei Palace Ziemniak z Owsem, to połączenie spirytusu ziemniaczanego z owsem, uznawanego za wartościowe zboże, o szerokim zastosowaniu. Jest wyrazista i rześka w smaku, a aromat ma świeży i naturalny.