Husaria – wódka
Husaria – wódka inspirowana legendą niezwyciężonej kawalerii
News

Husaria – wódka inspirowana legendą niezwyciężonej, polskiej kawalerii

Wódka Husaria idealna dla każdego konesera

Dążenie do doskonałości i zamiłowanie do perfekcji prowadziły legendarną husarię do zwycięstw. Te same wartości przyświecały twórcom Husarii – nowej, elitarnej wódki, inspirowanej historią najskuteczniejszej formacji wojskowej w dziejach Polski

Członkowie oddziałów polskiej husarii byli elitą: wychowywani w etosie rycerskiego męstwa, rekrutowali się z zamożnej szlachty, a służba w tej formacji uchodziła za ogromny zaszczyt. Husarze charakteryzowali się nie tylko perfekcyjnym opanowaniem rzemiosła pola walki, ale również przygotowaniem, na które składało się precyzyjne, dopracowane w najmniejszych szczegółach, oryginalne uzbrojenie. Husarze byli jak bracia, mogli na siebie liczyć w każdej chwili, co również stanowiło o ich sile.

Te same wartości, którymi można opisać najznamienitsze oddziały polskiej kawalerii, charakteryzują również nową wódkę Husaria. Odznacza się ona wyjątkową gładkością smaku. Jest produkowana z najwyższej jakości spirytusu zbożowego, a tajemnica jej łagodności leży w unikalnym procesie produkcji. Husaria, podobnie jak wiele innych wysokogatunkowych alkoholi, poddana została technologii wymrażania, dzięki czemu uzyskała wysoką stabilizację płynu oraz krystaliczną czystość.