Gancia Sparkling Fruity powiększa się o dwa nowe warianty
News

Gancia Sparkling Fruity powiększa się o dwa nowe warianty

Gancia sparkling Fruity nowe warianty

Najstarsza, włoska marka wina musującego, Gancia, rozszerza swoją popularną linie Gancia Sparkling Fruity o nowe, owocowe warianty.

Marka od 170 lat związana z częścią narodowego dziedzictwa i stylu życia Italii, wprowadza na rynek nowe, orzeźwiające wina musujące o smakach brzoskwiniowym i truskawkowym.
Kluczową rolę w historii marki Gancia, kształtowaniu się jej charakteru, a także produkcji i promocji jej win zawsze odgrywało piękno. Nawiązaniem do tej tradycji jest hasło „Nastrój się na piękno”, podkreślające wyjątkowy styl życia i filozofię, jaką wyznaje marka. Rozwijając to hasło, podkreślające jej czołowe wartości, Gancia rozszerza linię owocowych wariantów.


Do Gancia Sparkling Lychee i Gancia Sparkling Grapefruit dołączają: Gancia Sparkling Peach oraz Gancia Sparkling Strawberry. Są to kompozycje stworzone w oparciu o naturalne aromaty owocowe i wino musujące, produkowane z najlepszych odmian piemonckich winorośli.


Gancia Fruity to wyjątkowo lekkie i świeże kompozycje. Warianty z linii Gancia Fruity kuszą mnogość aromatów świeżych owoców i subtelnością ich soczystych smaków. Wśród dostępnego kwartetu, każdy znajdzie swój ulubiony wariant. Orzeźwiający czerwony grapefruit, tropikalne lychee czy dwie tegoroczne nowości: słodka, skąpana w słońcu truskawka oraz dojrzała brzoskwinia, zapewniają wyjątkowe doznania smakowe. Całość jest podkreślona przez subtelne bąbelki, które podkreślają owocowy charakter trunku. Idealnie sprawdzą się podczas upalnych dni. Dzięki niskiej zawartości alkoholu, umiarkowanej słodyczy i orzeźwiającemu charakterowi, wszystkie warianty Gancia Sparkling Fruity mogą być spożywane przy każdej okazji, bez względu na porę. Serwowane mocno schłodzone, stanowią idealny dodatek do deserów takich jak owocowe bezy, tarty i sałatki owocowe.


Wszystkie warianty dostępne na KultoweAlkohole.pl