Zaloguj się
ograniczona ilość
  Łowcy smaku

Nasi Ambasadorzy - Piotr Wesołowski

29 / 11 / 2016
Brand Ambassador Rémy-Cointreau

Moja przygoda jako Brand Ambassador zaczęła sie w 2006 roku w Niemczech, gdzie pracowałem od kilku już lat jako przedstawiciel regionalny alkoholowej firmy Maxxium.

Wówczas to, zaproponowano mi objęcie posady Brand Ambassadora marek Rémy-Cointreau (Rémy Martin, Louis XIII, Cointreau, Metaxa). Propozycje tą oczywiście przyjąłem.
Wiele podróżuję i spotykam bardzo ciekawych ludzi, z którymi chętnie dzielę się swoja pasją

Szczegółowych informacji o markach, ich historii, produkcji oraz sekretach otrzymywałem od samych Master Blenderów, jak również potomków założycieli poszczególnych marek i destylarni. Był to możliwe podczas wielu podróży jakie mogłem odbyć do Francji i Grecji, miejsc narodzin tych wyjątkowych trunków.


Swoją wiedzę i doświadczenie mogę dziś przekazywać wielbicielom, koneserom i biznesowym partnerom , na rynku polskim, gdzie pracuje z wielką przyjemnością i entuzjazmem jako Brand Ambassador i Brand Development Manager Rémy-Cointreau od kwietnia 2011 roku. 

Oprócz edukacji, zajmuję się również wspomaganiem promocji poszczególnych marek, prowadzeniem degustacji oraz eventów, marketingiem i sprzedażą.